بوتاکس

درمان چروک های دینامیک یعنی چروک هایی که به دنبال افزایش سن، اثرات مضر آفتاب، جاذبه زمین وانقباض عضلات صورت توسط خود فرد ایجاد می شوند. تزریق بوتاکس در سنین پیش از میان سالگی می تواند به عنوان یک روش پیشگیری بشمار آید.

اطلاعات بیشتر

مزوتراپی

مزوتراپی تکنیک جدیدی نیست و سابقه 50 ساله در درمان های پوست و مو دارد. موفقیت روز افزون آن در درمان های پوستی موضوعی است که در سال های اخیر توجه ویژه ارائه دهندگان خدمات پوست و زیبایی را به خود جلب کرده است.

اطلاعات بیشتر

میکرودرم ابریژن

میكرودرم ابریژن روشی برای لایه ‌برداری پوست به وسیله سایش سطح آن است. درمان ضایعات سطحی مانند رفع براقی پوست، كنترل ترشح چربی، ضخیم شدن پوست ناشی از لکه آفتاب، لكه‌ های حاصل از پدیده پیری سلولی، هیپرپیگمانتاسیون و غیره.

اطلاعات بیشتر

لیزر رفع موهای زائد

امروزه لیزر به عنوان بهترین، موثرترین و سریعترین روش از بین بردن موها ی ناخواسته جای خود را در سراسر دنیا باز کرده است. اشعه لیزر بدون آنکه به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست می شود و جذب فولکول های مو می گردد.

اطلاعات بیشتر

مراقبت پوست

درمان های مری کور فرانسه | درمان لک های سطحی، پاکسازی و لایه برداری | جوانسازی و از بین بردن چروک | پاکسازی عمقی | جلوگیری از ایجاد آکنه | لیفتینگ صورت

اطلاعات بیشتر

ماساژ

ماساژ ریلکسی
ماساژ درمانی
ماساژ سروصورت
رفلکسولوژی
شیاتسو و یومیهو
اسکراب بدن

اطلاعات بیشتر

فیلر

ژل ها یکی از انواع فیلرها به شمار می روند. امروزه در سراسر دنیا از ژل های حاوی اسید هیالورونیک استفاده می شود. تزریق ژل بهترین روش درمان چروک های ناحیه خط خنده، چین های عمیق دور دهان و حجم دهی به لب به شمار می رود.

اطلاعات بیشتر

سایر درمان های IPL

جوانسازی و تحریک تولید کلاژن
درمان لک های پوستی
کتنرل جوش صورت
درمان خطوط و چروک های ریز

اطلاعات بیشتر